ОСТАННІ НОВИНИ

Двох раніше суджених злочинців засудили за розбій

|

Залізничний районний суд м. Львова засудив гр. Р.Беднарчука на 14 років позбавлення волі із конфіскацією майна та гр. І.Опелю – до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення розбійного нападу в березні 2005 року. Про це інформує прес-служба прокуратури львівської області.

Досудовим слідством було встановлено, що Опеля та Беднарчук, вступивши в злочинну змову, щоб заволодіти приватним майном, вчинили розбійний напад на громадянку Б. Опеля штовхнув потерпілу в спину, і, коли вона від цього впала на землю, почав наносити їй металевою палицею удари по голові та руках, якими вона прикривала свою голову. Засуджений Беднарчук, допомагаючи спільнику, наступив потерпілій ногою на груди. Після цього вони заволоділи майном потерпілої – загальною сумою понад 4400 грн.

Потерпіла внаслідок розбійного нападу отримала важкі травми голови та руки.

Незважаючи на те, що злочинці своєї вини в суді не визнавали, прокурорам вдалось повністю довести вину підсудних у скоєнні інкримінованих їм злочинних дій. Обираючи покарання, суд врахував ступінь тяжкості вчиненого ними злочину, а також те, що раніше Опелю вже неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за вчинення розбою, а Беднарчука вироком суду було засуджено за умисне вбивство на 8 років і шість місяців позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *