ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська область хоче більше фінансування на ремонт доріг

|

Львівська область хоче закласти у державному бюджеті на наступний рік більшу суму для ремонту і будівництва автомобільних доріг, повідомив під час прес-конференції перший заступник голови ЛОДА Валерій П’ятак.

За його словами, у проекті на комунальні дороги закладено 12,6 млн. гривень, а обласні чиновники хочуть збільшити цю цифру до 30 млн. Натомість на ремонт доріг загальнодержавного значення суму хочуть збільшити майже на 100 млн. гривень. «Якщо цього року ця цифра становить 147 мільйонів, то на наступний ми пропонуємо 240 мільйонів, щоби ремонтувати і будувати більше», – сказав В.П’ятак.

Передовсім йдеться про будівництво доріг у прикордонних районах для розбудови транскордонної інфраструктури. Крім того, додатково прийдуть кошти і для продовження ремонту міжнародної траси «Чоп-Київ», яка є частиною одного з європейських транспортних коридорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *