Гаряча дискусія стосовно майбутнього газети Львівської міської ради „Ратуша” відбулася сьогодні на загальних зборах редакції за участі запрошених депутатів міської ради та представників громадських організацій. Основною темою дискусії стало майбутнє газети, зокрема, можливість її роздержавлення чи приватизації.
Головний редактор „Ратуші” Микола Савельєв заявив, що підтримує ідею міського голови Львова Андрія Садового про реформування газети, однак його дивує поспіх, з яким мер намагається втілити цю ідею в життя.
„Ми повинні готуватися до роздержавлення. Але давайте зробимо це цивілізовано, показавши всій Україні приклад того, як це треба робити”, – сказав М.Савельєв. Редактор „Ратуші” також побоюється, що процеси, які сьогодні відбуваються на львівському ринку медіа, можуть привести до концентрації усіх ЗМІ в руках двох-трьох осіб.
Депутати міської ради також вважають, що до реформування „Ратуші” слід підходити виважено. Зокрема, депутат Маркіян Іващишин заявив, що депутатська комісія з питань культури, дозвілля, туризму та промоцій, яку він очолює, пропонуватиме приватизувати газету, однак після того, як трудовий колектив звернеться з подібною ініціативою до міської ради. Іващишин також впевнений, що за передбачені законодавством два місяці, протягом яких міськрада продовжуватиме фінансувати видання, „Ратуші” вдасться знайти нового інвестора і пообіцяв посприяти у цьому.




