Рівень розрахунків населення по ВАТ «Львівгаз» станом на 1 квітня цього року становить 94,8 відсотка, про це повідомила прес-служба ВАТ „Львівгаз”. Однак борг населення тільки у першому кварталі збільшився на 4 мільйони 31 4 тисяч гривень і на початок квітня склав 50 мільйонів 687 гривень.
Найгірше за спожитий газ у першому кварталі поточного року розрахувалося населення міста Львова (на рівні 87 %), мешканці Пустомитівського та Жидачівського районів (на рівні 90 % і 92 % відповідно).
При цьому, понад 1 тисячу гривень за спожите «блакитне паливо» ВАТ «Львівгаз» заборгувало 6тисяч 166 абонентів. З них 2тисячі 177 мешкає у Львові, а 1 тисяча 88 – на Дрогобиччині.
Не набагато кращою є ситуація з рівнем проплат за спожитий газ серед промислових та госпрозрахункових підприємств. Станом на 1 квітня поточного року він склав 97,4 відсотка. Загальний борг цієї групи споживачів перед ВАТ «Львівгаз» на початок квітня був 3 мільйони 178 тисяч гривень. Найбільше до утворення такої суми заборгованості доклалися: ВАТ «Львівський керамічний завод» (його борг на 1 квітня – 1 млн. 211 тис. грн.), ТзОВ «Галичскло» (борг – 392 тис. грн.) та ТзОВ «Львівська фабрика мистецтв» (борг – 165 тис. грн.)
Тим часом, з 1 травня 2006 року ВАТ «Львівгаз» купуватиме «блакитне паливо» для потреб промислових та госпрозрахункових підприємств у СП «Укргаз-Енерго» та відпускатиме його лише тим підприємствам, які здійснюватимуть стовідсоткову передоплату.




