Народний депутат, голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор вважає, що після заяв ЛОО СДПУ(О) та ЛОО НСНУ про підтримку Андрія Садового на посаду міського голови Львова останнього можна вважати єдиним кандидатом від цих партій.
Про це він заявив у коментарі „Прес-Тайму”.
„Тримаю “моральну” заяву НСНУ у руках і знаю про іншу подію. У зв’язку із появою заяви президії ЛОО НСНУ і заявою бюро ЛОО СДПУ(О) про підтримку Андрію Садового ми можемо говорити про другого єдиного кандидата на посаду міського голови. Це так би мовити гіркий жарт”, — сказав Ярослав Кендзьор.
Кендзьор разом з тим наголосив, що не зважаючи на появу заяви з боку НСНУ про підтримку Садового, НРУ буди робити все, можливе, щоб не допустити розвалу блоку «Наша Україна» на Львівщині.
„Незважаючи на всі незрозумілі і нелогічні дії певних керівників наших соратників по блоку, НРУ буде робити все можливе, щоб зберегти блок і до кінця виборів, і після виборів, бо наявність блоку — це вимога українського народу, демократичних сил України. Необдумані і неетичні дії деяких наших політичних соратників ми сприймаємо з гіркотою, але, як послідовна політична сила, ми будемо робити усе, щоб зберегти блок”, — сказав Ярослав Кендзьор.
Сьогодні Президія Львівської обласної організації партії НСНУ виступила із заявою, у якій висловила моральну підтримку кандидату на посаду міського голови Львова, члену НСНУ Андрію Садовому. При цьому у заяві зазначається, що НСНУ виважено поставилась до рішення міської міжпартійної конференції блоку „Наша Україна” про підтримку кандидатури Василя Куйбіди, але не може стояти осторонь, коли проти члена партії Садового „застосовано весь спектр найчорніших технологій”.
Сьогодні свою підтримку Садовому також висловила ЛОО СДПУ(О).




