ОСТАННІ НОВИНИ

Голові Європарламенту «плювати» на загострення ситуації в Україні?

|

Голова Європейського парламенту Мартін Шульц виступає проти введення нових санкцій відносно Росії через ескалацію конфлікту в Україні. Про це повідомляє «Польське радіо» з посиланням на австрійське агентство APA.

«На даний момент санкцій досить ефективні. Немає необхідності у впровадженні таких», – сказав Шульц.

«Сумніваюся, що завдяки черговим санкцій вдасться досягти завершення кризи», – сказав Шульц. Він додав, що в конфлікті в Україні Європейський Союз повинен терпляче наполягати на діалозі на підставі мінських угод.

Зазначимо, на засіданні Ради ЄС, скоріше всього, не розглянуть економічні санкції проти Росії, а персональні – проти осіб, пов`язаних з конфліктом. При цьому повідомлялося, що ЄС прийме рішення про санкції проти Росії 12 лютого.

Нагадаємо, вчора члени Комітету Європейського парламенту у закордонних справах на своєму засіданні закликали ЄС посилити санкції проти Росії.

Фото: dt.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *