ОСТАННІ НОВИНИ

Одеських міліціонерів, які били людей на концерті Ані Лорак, вигнали з роботи

|

Радник глави МВС України Антон Геращенко заявив, що за побиття протестуючих під час концерту Ані Лорак в Одесі були звільнені п`ять міліціонерів. Про це він повідомив в ефірі «Свободи слова» на ICTV.

Геращенко заявив, що начальник одеської міліції Іван Катеринчук звільнив п`ять працівників міліції, які за даними відеозапису з місця події, були помічені в тому, що « били громадян гумовими кийками по голові або били лежачих».

«Якщо ми встановимо, що більше ніж п’ять міліціонерів перевищили свої повноваження, ми звільнимо більшу кількість правоохоронців», – додав він.

Нагадаємо, 3 серпня в Одесі на пляжі нічного клубу «Ібіца» в Аркадії відбулися зіткнення між міліцією і активістами Євромайдану, які намагалися зірвати концерт Ані Лорак. Тоді близько 200 міліціонерів розігнали натовп протестуючих (приблизно 100 чоловік), застосувавши гумові кийки.

Фото : thekievtimes.ua.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *