Приховані від митного контролю чотири тисячі євро працівники Рава-Руської митниці виявили у громадянина Польщі. Поляк прямував за кордон автомобілем „Мерседес” і заявив, що не має предметів обов’язкових до декларування. Про це повідомила прес-служба Держмитслужби України.
З огляду на невпевнену поведінку іноземця митники вирішили доглянути його особисті речі і в дорожній валізі під особистими речами виявили валюту, невказану в митній декларації.
Крім цього незадекларовану валюту виявили працівники митного поста „Шегині” Мостиської митниці. 2 тисячі 700 доларів США було виявлено у громадянина Польщі, який прямував на батьківщину автомобілем „Мерседес”. Валюта перебувала у папці для документів. В іншому випадку наш співвітчизник, прямуючи до Польщі автомобілем „ДАФ”, не задекларував 4 тисячі 250 Євро. Валюта була захована в боковій кишені господарської сумки громадянина.
На даний час всю валюту вилучено. Складено протоколи про порушення митних правил.




