У Львові відчинились двері ще однієї книгарні. На відкриття “Книжкового дворика”, що на вулиці Винниченка, 4, завітало чимало гостей – письменників, митців, журналістів, видавців.
Як зазначила директор книгарні та організатор «Книжкових толок», що відбуваються на Львівщині, Любов Хомчак, відродження книгарень – непересічна подія як для Львова, так і України загалом. Адже за останні роки було майже втрачено культуру читання художньої літератури.
“Книжковий дворик” – це не лише крамниця, де “живуть” книжки, а й мистецький центр, духовний осередок, в якому ми плануємо проводити цікаві зустрічі з відомими письменниками та митцями, майстер-класи. А «Казки від бабусі» для малечі читатимуть не лише майстри слова, а й усі охочі», – сказала під час відкриття Любов Хомчак.
Відомий перекладач, Шевченківський лауреат Андрій Содомора висловив щиру подяку організаторам «Книжкового дворику» і зауважив, що книгарні – це та важлива ланка, яка необхідна для того, щоб книга знайшла свого читача.
«Щоб була сторінка – потрібен видавець, аби книжки мали свою полицю – потрібна така книгарня, як ця. Кожна книжка має свою долю, але ця доля залежить від того, хто візьме її до рук. Я думаю, що ці руки будуть теплі», – зазначив Андрій Содомора.
З нагоди відкриття, до книгарні також завітали Ігор Калинець, Марія Людкевич, Марія Чумарна, Галина Вдовиченко, Ліліана Косановська, Галина Пагутяк та багато інших літераторів.
Побажати усіляких гараздів та привітати із Старим Новим роком прийшли до книгарні народні колективи зі Львова та «Миколаївська Маланка».
Перша творча зустріч у «Книжковому дворику» відбудеться уже наступного вівторка о 17.00. Організатори запрошують усіх, хто шанує поетичне слово.







