Екс-прем`єр Юлія Тимошенко звернулася до керівництва Качанівської колонії з проханням полегшити їй умови відбування покарання у зв`язку із завершенням третини терміну, на який вона засуджена.
Про це заявив журналістам у Києві в п`ятницю захисник екс-прем`єра Сергій Власенко, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.
“Оскільки вона відбула третину свого покарання, вона має право на полегшення режиму перебування, зокрема і на можливість вільного виходу в Харків”, – сказав Власенко.
Він наголосив, що адміністрація Качанівської колонії “не має права” відмовити Тимошенко у задоволенні цієї заяви.
“Але нам стало відомо, що 4 січня адміністрація Качанівської колонії, усупереч закону, планує відмовити в задоволенні цієї заяви”, – заявив він.
Фото: PHL







