ОСТАННІ НОВИНИ

Три автівки, нашпиговані цигарками, затримали прикордонники за добу

|

Прикордонники Мостиського загону тричі за добу виявляли автівки з цигарковим крамом. Про це повідомляє прес-служба Мостиського прикордонного загону.

Зокрема, в пункті пропуску “Краковець”, що на Львівщині, у двох легкових автомобілях марки “Lancia”, польської реєстрації, мешканці Яворова перевозили 1559 пачок цигарок.

Вдавалися зловмисники до оригінальних хитрощів – ховали цигарки у порожнинах порогів та обшивки авто, повітряному фільтрі та, навіть, у спеціально виготовленому газовому балоні.

У схожому випадку, в пункті пропуску “Шегині”, під обшивкою даху, стінок та підлоги автівки також було виявлено 1731 пачку цигарок.

Такі випадки на ділянці українсько-польського кордону є не поодинокими, адже в країнах ЄС тютюнові вироби значно дорожчі, ніж в Україні. Охочих заробити легких грошей вистачає. Проте мало хто з них, ховаючи незаконний вантаж, хотів би позбутися власного автомобіля, товару та заплатити чималий штраф, що і очікує згаданих винахідників.

 

Фото: прес-служба Мостиського прикордонного загону 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *