ОСТАННІ НОВИНИ

Велосипеди мають майже 20% львів’ян

|

Під час дослідження  «Моніторинг якості життя у Львові», яке було проведено у травні-липні цього року, 18,2% львів’ян відповіли ствердно на запитання «Чи маєте Ви велосипед?», з них 65% готові використовувати цей засіб пересування у місті. Про це повідомляє прес-служба  Львівської обласної ради.

Серед факторів, які стримують розвиток велоруху у Львові, мешканці називають  відсутність велодоріжок (37%), острах їздити львівськими дорогами (34,2%), незручність (28,6%), стан здоров’я (20.6%) та інше.

Безпечним для велосипедистів Львів  назвали 0,6% мешканців міста –  до уваги бралися відповіді тих, хто має цей транспортний засіб. Більшість же вважає, що їздити Львовом радше небезпечно (44,8%), зовсім небезпечно (24,2%) та радше безпечно (7,9%). Не змогли відповісти – 22.4%.

Велоінфраструктуру міста з  максимальних 5 балів львів’яни  оцінили  наступним чином: достатність  велосипедних доріжок (1.52), якість велосипедних доріжок (2.06), система ознакування для велосипедистів (1.83), облаштування стоянок велотранспорту (1.83).

Соціологічне  дослідження «Моніторинг якості життя у Львові» було проведено  у травні-липні 2013 р. Інститутом міста в рамках проекту «Мистецтво врядування» програми «MATRA» за фінансової підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Вибіркова сукупність дослідження становить 2400 мешканців  старше 18 років з усіх 6 адміністративних районів Львова. Похибка репрезентативності вибірки  з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 2% для показників близьких до 50%, не перевищує 1,7% для показників близьких до 25% або 75%, не перевищує 1,2% для показників близьких до 10% або 90%, не перевищує 0,9% для показників близьких до 5% або 95%, не перевищує 0,4% для показників близьких до 1% або 99%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *