У мешканців кечівської дев’ятиповерхівки, що на вулиці Сахарова, 31 у Львові, уже другу добу немає світла. Їм пояснюють – електроенергію відімкнули через борги військової академії, самі ж люди стверджують, що справно платять. Відтак, сьогодні вони перекрили дорогу на вулиці Сахарова і не пропускають військовий транспорт.
Про це IA ZIK повідомив мешканець вул. Сахарова, 31 п. Тарас.
«Коли ми почали з’ясовувати, то нам повідомили, що світло відімкнули за борги Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного. Наш будинок знаходиться з іншого її боку, колись він був гуртожитком академії. Його переробили і здали в експлуатацію як житловий будинок», – розповів він.
Зі слів п. Тараса, будинок перебуває на балансі будинкоуправління №4 КЕВ.
«У КЕВ нам кажуть, що у нас боргів перед РЕМом не має. А у РЕМі говорять, що борги є і що світла не ввімкнуть. Уже дві доби немає світла, але ж ми справно платимо», – стверджує чоловік. – Але там діє мафія, бо ми платимо навіть не в будинкоуправління, а в якесь незрозуміле ПП «Доброчин-Сервіс».
Відтак, понад 20 людей – мешканців згаданого будинку дві години тому перекрили вулицю Сахарова в районі «Фуршету» і не пропускають транспорту військової академії.







