ОСТАННІ НОВИНИ

Опозиція не захотіла скасувати пільги Януковичу та Азарову

|

Під час голосування на ранковому засіданні Верховна Рада не прийняла закон про скасування необгрунтованих пільг і привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (авторство лідерів опозиційних фракцій Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока), повідомляють Коментарі.

Так, голосуючи після обговорення за прийняття документа в цілому, закон підтримали всього 204 нардепи (ПР – 10, «Батьківщина» – 73,  УДАР – 38, «Свобода» – 31, КПУ – 31, позафракційні – 20). При цьому не голосувало 165 депутатів, утрималися – 21, проти – 1.

Після того, як спікер ВР Володимир Рибак поставив на голосування питання про направлення документа на повторне перше читання, його пропозицію підтримали всього 204 нардепи (проти 0, утрималися 20, не голосували – 161).

«Закон відхилено», – заявив Рибак і оголосив про закриття ранкового засідання ВР.

Як написав на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” народний депутат Олександр Доній, законопроект про скасування пільг для високопосадовців недобрав 23 голоси.

“Рівно стільки не голосувало “батьківщинівців”- 23 людини!!! Плюс ще не голосували 4 депутати з Удару та 5 депутатів Свободи. Сумніваюсь, що всі вони виступають за пільги для Януковича, просто , мабуть, прийшли в Раду не для того, щоб сидіти у сесійній залі і голосувати. А для чого тоді обиралися, можна запитати?” – написав Доній.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, наразі обсяг пільг і преференцій для чиновників є «безпрецедентно широким, що порушує конституційний принцип рівності всіх громадян щодо прав на отримання пільг».

«При цьому значна частина пільг, передбачених зараз чиновникам, не пов´язана із здійсненням їх повноважень. Така ситуація призводить до невиправданого збільшення видатків бюджетних коштів, призначених для забезпечення діяльності Верховної Ради», – наголошується в пояснювальній записці.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *