ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкриють Кримський курортно-туристичний офіс

|

Рада міністрів Автономної Республіки Крим виступила із пропозицією створення  Кримського курортно-туристичного офісу  у Львові, повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

За словами заступника директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Оксани Погорілко, даний офіс сприятиме подальшому розвитку відносин між регіонами України у сфері курортів і туризму, зростанню двостороннього потоку туристів.

«Відкриття такого офісу створить умови для більш широкого інформування мешканців Львівщини про унікальні  лікувально-оздоровчі можливості курортів Криму, а також сприятиме тісному співробітництву суб’єктів туристичної діяльності двох регіонів в організації відпочинку та оздоровлення мешканців Львівщини в Криму», зазначила Оксана Погорілко.

За її словами, Міністерство курортів і туризму Автономної Республіки Крим планує створити офіс у м. Львові на базі одного з  місцевих туроператорів, турагентів, туристичних  інформаційних центрів або профільних громадських організацій. Відбудеться конкурс, за результатами якого з переможцем укладуть Меморандум про співробітництво.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *