Розпорядженням Кабінету міністрів України „Про деякі питання спрощеної системи оподаткування” тимчасово припинено перевірки юридичних та фізичних осіб – платників єдиного та фіксованого податку.
Зокрема, за інформацією управління промисловості і підприємництва Львівської міської ради припинено перевірки щодо сплати страхових внесків на різні види загальнообов’язкового соціального страхування, а також щодо стягнення заборгованості за цими платежами, яка утворилпся у 2004р. і в 1-му кв-лі 2005р., застосування пов’язаних із цим санкцій.
Розпорядженням також знімається арешт з банківських рахунків зазначених осіб, який було накладено у зв’язку із стягненням згаданої заборгованості, до остаточного законодавчого врегулювання функціонування спрощеної системи оподаткування.







