У Львівському РЦОЯО очікують зареєструвати понад 35 тисяч учасників ЗНО, а станом на 21 січня зареєструвалося лише 550 осіб. У зв’язку з цим у РЦОЯО закликають не зволікати із реєстрацією.
Про це сьогодні на прес-конференції повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, передає кореспондент lviv tv.
Особи, які бажають пройти ЗНО в 2013 році повинні подати реєстраційні документи до 5 березня.
Також на прес-конференції була присутня начальник відділу загальної середньої і дошкільної освіти Львівської ОДА Ірина Сислюк.
«Департамент з питань освіти, науки, сімї та молоді всебічно сприяє процесу реєстрації та проведення ЗНО, оскільки важливим завданням для органів управління освітою є створення умов для здобуття учнями якісної освіти. А про якість освіти в області свідчать результати зовнішнього незалежного оцінювання. Львівщині є чим пишатися, адже за підсумками ЗНО, проведеного у 2012 році, наша область зайняла друге місце», – зазначила вона.
Фото: PHL







