ОСТАННІ НОВИНИ

Дівчина побила мужчину: постраждалий в реанімації

|

До Залізничного районного відділку учора було доставлено 37-річного непрацюючого із колото-різаною раною лівого стегна з наскрізним пораненням стегнової артерії. У постраждалого зафіксували зовнішню артеріальну кровотечу та гіповолемічний шок 3-4 ступеня, – повідомляє ЦГЗ УМВС у Львівській області.

Постраждалого госпіталізували в реанімаційне відділення. Під час перевірки встановлено, що тілесні ушкодження йому нанесла з хуліганських спонукань 26-річна непрацююча.

Крім цього, 26 березня до Городоцького районного відділку поступило повідомлення про те, що каретою швидкої допомоги доставлений в лікарню 45-річний житель Городка з діагнозом відкрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку. Його в Городку з хуліганських спонукань побили двоє невідомихї. За хуліганство затримані підлітки по 16-17 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *