На міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь-2012» приїдуть учасники не лише з України, а й з Російської Федерації, Молдови, Білорусі, Республіки Польщі, Румунії, Великобританії та інших країн світу, адже турнір «Золота осінь» є основним рейтинговим змаганням лучників в Україні. В цьому запевнив заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький, інформує прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.
«Основне прагнення Львівщини – включити турнір «Золота осінь» до світового рейтингу, щоб участь спортсменів географічно розширювалася і тим самим підвищити статус наших традиційних змагань», – додав В. Губицький.
Нагадаємо, за попередніми заявками у турнірі «Золота осінь» братимуть участь понад 280 лучників, які представлятимуть збірні команди Російської Федерації, Республіки Саха (Якутія) Російської Федерації, Білорусі, Республіки Польщі, Румунії, Великобританії, Казахстану, Молдови та14 областей України, Києва і АР Крим.
Цьогоріч міжнародні змагання «Золота осінь 2012» також матимуть певне нововведення – вперше глядачам будуть представлені всі види змагань в олімпійській стрільбі з лука:
– особисті півфінали та фінали (чоловіки, жінки) ;
– командні змагання серед змішаних команд (чоловік + жінка) – фінал;
– командні змагання серед чоловіків та жінок – фінал.
Додамо, відкриття турніру відбудеться сьогодні, 11 вересня, о 12.30 год. на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» (вул.Янева,10).
Нагадаємо, турнір «Золота осінь» є одним з найдавніших спортивних змагань, який 49 років поспіль проводиться саме у Львові та який внесено до календаря міжнародних змагань Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA-FITA) і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби з лука.







