ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині льотчики удосконалювали навички з бомбардування

|

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі, екіпажі7 окремого полку армійської авіації удосконалювали свою бойову підготовку. Про це інформує Західний регіональний медіа-центр МО України (Львів).

Eпродовж двох днів у заходах брали участь 12 екіпажів вертольотів, також було залучено 4 одиниці льотної техніки – 2 вертольоти Мі-8 та 2 вертольоти Мі-24.

Серед особового складу, який брав участь у заняттях, були військовослужбовці, які незабаром розпочнуть підготовку до виконання миротворчої місії у складі чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону ЗС України у Демократичній Республіці Конго.

Відтак під час занять на полігоні екіпажі гвинтокрилих машин провели дві льотні зміни з виконанням спеціальних вправ, польоти із застосуванням засобів авіаційного ураження вдень у складних метеоумовах. Екіпажі Мі-8 та Мі-24 уражали умовні наземні цілі некерованими авіаційними ракетами типу С-8, виконували стрільби авіаційною гарматою ГШ-23л, кулеметом ЯкБ -12,7 калібру, а також бомбометання.

Крім того, пілоти здійснили польоти на бойове маневрування з подоланням засобів протиповітряної оборони умовного противника, відпрацювали удари по наземних цілях.

У взаємодії з парою вертольотів Мі-8 та Мі-24 виконано понад 20 заходів на цілі й понад 20 наведень на визначені наземні цілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *