У Яворівському районі на автодорозі «Львів-Краковець» зіштовхнулись легковик та комбайн. У результаті автопригоди травмувались троє людей. Про це інформує прес-служба управління ДАІ у Львівській області.
Аварія трапилась 20 липня о 23.50 год.
За попередніми даними, водій автомобіля «ВАЗ-2105», 27-річний мешканець Яворівського району не дотримався безпечної дистанції, перевищив дозволену швидкість руху, в наслідок чого зіткнувся із комбайном, що рухався у попутному напрямку.
У результаті ДТП постраждали водій та пасажир автомобіля «ВАЗ». Травми отримав і водій комбайна.
Зокрема, У водія «ВАЗу» – черепно-мозкова травма, струс головного мозку, відкритий перелом правої гомілки. У пасажира легковика медики діагностували черепно-мозкову травму, струс головного мозку. У 33-річного комбайнера, жителя Пустомитівського району, – струс головного мозку, забої ліктьового суглобу та грудної клітки.







