ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води у Франківському районі

|

ЛМКП «Львівтеплоенерго» після завершення гідравлічних випробувань магістральних теплових мереж та ліквідації виявлених дефектів, підприємство відновлює подачу гарячої води мешканцям Франківського району і мікрорайону Новий Львів. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Станом на ранок 23 липня, ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило подачу гарячої води до 1005 споживачів. Без гарячої води через ремонтні роботи залишається 58 споживачів. 7 споживачів не отримують гарячу воду через заборгованість.

«Ми розпочали відновлювати подачу гарячої води нашим споживачам у Франківському районі і Новому Львові. Сьогодні з ранку подачу гарячої води ще не відновлено до кількох будинків по вул. Науковій, Володимира Великого, Стрийська-Гашека. Там тривають роботи з ліквідації пориву на тепломережі. У найближчий час гаряче водопостачання буде відновлено у ці будинки», – розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Нагадаємо, у зв’язку з гідравлікою, з 2 липня було припинено подачу гарячої води мешканцям Франківського району (вулиці Наукова, Володимира Великого, Стрийська, Лазаренка, Сахарова, Єфремова та прилеглі до них вулиці), Сихівського району (вул. Енергетична, Карманського, кінець вул. Стрийської від вул. Хуторівка до автовокзалу) та вул. Тернопільська, Мишуги, Ярославенка, Угорська, Карбишева, Дністерська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *