ОСТАННІ НОВИНИ

ПАТ «Львівгаз» виявляє крадіжки газу

|

Від початку року працівники газового господарства ПАТ «Львівгаз» виявли сім фактів незаконного споживання природного газу, повідомляє прес-служба компанії.

Нещодавно були виявлені такі факти:

У споживача, що проживає у м. Дрогобич зафіксовано самовільну врізку в газопровід низького тиску в стіні, де мешканцем був встановлений газовий кран під виглядом розподільчої електрокоробки, через який газ поступав в обхід лічильника. Після виявлення незаконного споживання, працівниками газового господарства ліквідовано врізку і здійснено дорахунок на суму 28 878,71 грн.

У Самбірському районі виявлено обвідну лінію до опуску опалювальної печі. На сьогодні лінію ліквідовано та здійснено дорахунок 7 875,25 грн.

Під час огляду газової мережі у Яворівському районі виявлено незаконне споживання природного газу у літній кухні одного з споживачів, шляхом врізки у підземний газопровід, що давало можливість користуватися газом в обхід прилада обліку. Цьому абоненту донараховано 29 983,09 грн.

Варто зазначити, що такі факти непоодинокі та окрім порушення закону, крадіжки газу, «горе споживачі» наражають на небезпеку себе і оточуючих людей, адже крадії усе роблять насвій страх і ризик, очевидно, не думаючи про безпеку. Усі виявлені самовільні втручання у газову мережу здійснені з грубим порушенням Правил безпеки систем газопостачання України. Дуже часто у місцях несанкціонованих врізок у газопроводи виявляються витоки природного газу, який може накопичитися і тоді вибуху не уникнути.

ПАТ «Львівгаз» звертається до усіх небайдужих мешканців Львівщини, якщо комусь відомо про факти незаконного споживання природного газу повідомляти на гарячу лінію товариства за телефоном (032) 233-02-72, який працює у робочі дні з 8:00 до 17:15.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *