Перший віце-спікер Верховної Ради Адам Мартинюк закрив 10 сесію Верховної Ради. На закритті сесії був присутній прем’єр-міністр Микола Азаров та члени Кабінету міністрів України.
Замість промови, яку завжди наприкінці сесії виголошує голова Верховної Ради, Мартинюк не робив жодних політичних заяв, а лише навів статистику роботи парламенту.
Говорячи про це, він зауважив, що “Верховна Рада працювала б краще, якби 9 засідань не були заблоковані опозицією”.
Він також зауважив, що в Україні “на жаль, більше законів, ніж треба”.
“Питання полягає в іншому – як ми дотримуємось їхнього виконання”, – зазначив він і додав, що слідкування за цим мають здійснювати парламентські комітети.
А.Мартинюк наголосив, що наступна сесій парламенту відкриється у вівторок, 4 вересня 2012 року.
Відтак, перший заступник голови побажав народним депутатам України «доброго політичного сезону». Також А.Мартинюк нагадав, що наступного тижня народні депутати України працюватимуть в комітетах, комісіях та фракціях.







