Сьогодні, близько 14.00, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич у супроводі правоохоронців з оперативною відеокамерою намагався потрапити в приміщення обласної ради. Як повідомляє прес-служба ЛОО ВО “Свобода”, його зупинили депутати Львівської облради, які постійно чергують при вході.
Депутат Ірина Сех запропонувала Богданові Матоличу написати заяву до Президента, в якій висловити своє ставлення до подій 3 липня у Верховній Раді та вимагати не підписувати мовний закон.
Посадовець ЛОДА відмовився це зробити.
За інформацією депутатів обласної ради, Богдан Матолич звернувся зі скаргою на дії пікетувальників у правоохоронні органи. Сьогодні впродовж дня всі події довкола обласної ради знімають дві оперативні камери.
Фото: ЛОО ВО “Свобода”







