У Червонограді затримали неповнолітнього злодюжку, який вже неодноразово займався викраденням чужого майна. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ГУМВС України у Львівській області.
До чергової частини Червоноградського райвідділу міліції зателефонувала 24-річна місцева мешканка. Жінка розповіла правоохоронцям, що невідомий уночі проти 28 червня, зламавши замок багажника автомобіля «Мерседес 300», який був припаркованим у дворі будинку, викрав дві вудочки, вогнегасник та компресор.
У результаті проведених розшукових заходів працівники ВКМСД спільно з інспекторами ДАІ встановили, що крадіжку скоїв 15-річний учень однієї з Червоноградських шкіл. Хлопець в усьому зізнався, а також розповів, що крадене хотів продати.
Речові докази у неповнолітнього вилучили.
Було з’ясовано, що юнак уже мав справи із Законом. Два місяці тому проти нього Червоноградським МВ було порушено кримінальну справу за фактом викрадення велосипеда. 19 червня з двору будинку на вулиці Стуса хлопець викрав велосипед марки «NEXT». Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи.
Неповнолітній з неблагополучної сім”ї, живе з бабусею, оскільки його матір позбавили батьківських прав, а батько – закордоном.
До слова, загалом у Червоноградському районі від початку року неповнолітні скоїли більше 50 злочинів.
Фото: Shutterstock







