ОСТАННІ НОВИНИ

З початку року у Львові виявлено та знешкоджено 12 боєприпасів часів війни

|

На території Львова від початку року вилучено і знешкоджено 12 застарілих боєприпасів часів II світової війни, з них: у січні – 2, у лютому – 3, у березні – 7. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, 30 березня по тел. 101 надійшла інформація про те, що на вул. Навроцького, 1а (Сихівський район) на території ТзОВ «Метал Холдінг Львів» під час обходу території черговим охорони виявлено3 122 ммартилерійські снаряди часів ІІ світової війни.

Місце події огороджено. За фактом виявлення вибухових предметів повідомлено правоохоронні органи, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 3-го спеціального регіонального центру швидкого реагування ОРС ЦЗ МНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявлених вибухових предметів.

1 квітня 2012 року о 10.30 год. піротехніками 3-го спеціального регіонального центру швидкого реагування ОРС ЦЗ МНС України (м. Дрогобич) артснаряди вилучено та знешкоджено.

31 березня 2012 року о 9.30  год. по тел. 101 надійшла інформація про те, що у селі Брюховичі (вул. Незалежності) під час проведення земляних робіт виявлено80 ммартилерійський снаряд часів ІІ світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону.

О 18.30 год. піротехнічною групою 3-го спеціального регіонального центру швидкого реагування ОРС ЦЗ МНС України (м. Дрогобич) виявлений боєприпас вилучено та знешкоджено.

Відтак, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення звертається до мешканців Львова, про подібні факти негайно інформувати відповідні служби.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *