52-річного жителя Борислава затримали за крадіжку садового гнома, повідомляє ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області.
Як виявилося, чоловік проходив повз квіткову крамницю і вирішив викрасти гнома-футболіста, який стояв назовні. «Він взяв фігурку на плечі і поніс. На зустріч йому йшли патрульні, яким вже зателефонували з чергової частини і повідомили про крадіжку. Міліціонери забрали зловмисника до райвідділку», – розповідає Назар Кос , в.о начальника Бориславського міського відділу міліції.
Правоохоронцям чоловік розповів, що хотів обміняти фігурку на горілку. Зараз затриманий дає свідчення у райвідділі міліції. Також з’ясувалося, що його вже неодноразово судили за крадіжки.
Цього разу кримінальну справу порушили за ч. 2 ст. 185 КК України (Крадіжка вчинена повторно). За цей злочин чоловік можуть засудити на п’ять років.







