Благодійна лотерея на балі-маскараді «Знову у казку» буде проводитися на загальну суму до 4 тис грн виграшних призів. Свої лоти на лотерею надали партнери та спонсори балу, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
«Людей, які згодились допомогти нам виявилось дуже багато і саме вони запропонували провести цю лотерею. Минулого року були дуже цікаві лоти: вечеря із ведучими 12-го каналу, безкоштовна фотосесія, романтична зустріч із Містером Львів-2010, подорож на двох «Шляхами св. Валентина», річний абонемент в аквапарк та ще багато іншого», – розповів голова оргкомітету цьогорічного балу Роман Грабовський.
Цьогорічна ціна лотерейного білету досить символічна – 5 грн. За таку символічну ціну можна буде виграти такі призи: романтичну ніч на двох у готелі «Древній град» від журналу Jam Wedding; індивідуальну фотосесію або Love Story (за бажанням) від фотографа Назара Луки; букет із фруктів від студії «Ексклюзив»; майстер-клас з бальних танців від танцювальної студій DANCING CITY; абонемент в аквапарк «ПЛЯЖ»; ексклюзивне кольє ручної роботи від Яни Іващенко; м’яч із автографами гравців ФК «Карпати»; позаконкурсне та безкоштовне навчання на освітній програмі Інституту Громадського Лідерства «Перший бізнес» та ще багато інших несподіванок.
Зібрані кошти під час благодійної лотереї підуть на лікування хворого хлопчика.







