Газета «Експрес» твердить, що М.Зинич, який судиться за свою частку у фірмі, що колись була видавцем газети, був звільнений з підприємства за зловживання. Про це йдеться у повідомленні на сайті газети.
«Зокрема, рiшенням трьох судiв встановлено, що вiн завдав прямої матерiальної шкоди пiдприємству на суму 222 354,99 гривень, рiшення оскарженню не пiдлягають. Це сталося через систему вiдкатiв, коли за письмовою вказiвкою пана Зинича, було вiдвантажено готову продукцiю без будь-якої оплати на адресу київського пiдприємства, яке, як встановлено виконавчою службою, було фіктивним» – зазначено у повідомленні.
Сьогодні М.Зинич заявив на прес-конференції, що судиться за те, що його незаконно позбавили частки в ТОВ «Супердрук», яка свого часу видавала газету «Експрес». За його словами, йдеться про корпоративний конфлікт між учасниками компанії, який не має жодного політичного забарвлення. Відтак заяви «Експресу» про тиск на свободу слова, на думку М.Зинича, не мають під собою жодного підґрунтя.







