ОСТАННІ НОВИНИ

До кінця тижня планують відкрити вулицю Коновальця та частину вулиці Мельника

|

Як поінформував директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, до кінця тижня для руху транспорту відкриють вул. Коновальця та частину вул.Мельника. Проц е повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
«Роботи на цих дорогах уже фактично виконані. Зараз ремонтники ще тільки влаштовують рейки на кільці розвороту трамваю», – зазначив Олег Береза.
Нагадаємо, для руху транспорту відкрили вулиці Генерала Чупринки, частину вул.Мельника – від вул.Генерала Чупринки до вул.Єфремова, вул.Городоцьку від церкви Ольги та Єлизавети до церкви Анни, пр.Свободи.
Також відкрито для руху транспорту вул.Городоцьку від вул.Кульпарківської до вул.Сяйво. «Роботи ми виконали тільки по проїзній частині. На наступний рік залишилось влаштування тротуарів, зовнішнє освітлення, контактна мережа», – розповів представник підрядної організації «Онур» Олександр Добоні.
За словами Олександра Добоні, закінчили роботи, передбачені на цей рік, і на вул.Пасічній на ділянці від вул.Таджицької і майже до вул.Дж.Вашингтона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *