ОСТАННІ НОВИНИ

«Динамо» та «Карпати» відхрещуються від димових шашок

|

Кидання димових шашок на матчі “Карпати” – “Динамо” влаштували не фани київського клубу, заявив віце-президент столичного клубу Олексій Семененко. “Фаєри запалили спочатку вболівальники “Карпат” під сектором динамівських ультрас, висловлюючи незгоду із видаленням Кополовця, а потім – і львівські фани з протилежного боку. Наших уболівальників ретельно обшукували. А це, як сказали фахівці, були протитанкові шашки, розміром з пляшку. Фізично пронести їх неможливо”, – сказав він

.У свою чергу, замгендиректора “Карпат” Ігор Туркевич не погоджується з Семененком. “Це неправда. Наші фани жодного фаєри не запустили. Ті дими, які були в суботу … У нас просто немає такої традиції. Це організували вболівальники “Динамо”. Вони запалили дими в своєму секторі, всі, хто був на матчі, це бачили”, – цитує думки фахівців sport.segodnya.ua.

Нагадаємо, суботній матч між «Карпатами» і «Динамо» закінчився перемогою гостей 0:1, хоча ігрова перевага була на боці підопічних Павла Кучерова. Вони втратили кілька стовідсоткових можливостей забити гол.

Крім того, матч було зупинено на 13-хвилин у зв’язку з тим, що уболівальники кинули кілька димових шашок.

Відтак «Карпати» закінчили календарний рік на незвичній для себе 13-ій сходинці турнірної таблиці із 16 очками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *