У Львові - чергове отруєння чадним газом. Постраждала дитина

|

У суботу, 18 липня, о 18:30 год. у м. Львові (вул. Героїв УПА) в приватному будинку отруїлися чадним газом 2 особи, з них одна дитина. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

чадний газ

Потерпілий 1975 року народження був доставлений до Львівської обласної клінічної лікарні (20% карбоксигемоглобіну). Після проходження барокамери у задовільному стані його відпустили додому.

Потерпіла 10-річна дитин була доставлена до Львівської міської дитячої клінічної лікарні (15% карбоксигемоглобіну).

Працівники ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинили в особняку подачу газу до опалювального котла. Причини події – з’ясовуються.

«Щорічно ми проводимо аналіз виникнення отруєнь чадним газом. Це недостатня тяга, несправність колонки, перегрів пічки, несправність газового обладнання, порушення правил встановлення газового обладнання, порушення правил експлуатації газового обладнання, один розділ – причини не виявлені. Цього року у всіх випадках причини не виявлені. Це означає, що безпека людей залежить від їхніх дій, від елементарних речей», – повідомляє начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради Віктор Іваніцький.

Ознаки та симптоми отруєння чадним газом: головний біль, м’язова слабість, задуха, червоний колір обличчя, потьмарення свідомості. Тривала дія чадного газу може привести до смерті.

Перша допомога при отруєнні чадним газом: негайно викличте машину «швидкої медичної допомоги». Постраждалого необхідно винести на свіже повітря.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...