Футзал. «Енергія» і «ТВД» здобувають чергові перемоги

|

Вчора, 28 січня, команди вищого дивізіону чемпіонату України провели матчі 15-го туру. Лідер змагань львівська «Енергія» на власному майданчику здобула чергову вікторію і три очки. Цього разу «енергетики» переграли «ДСС» з міста Запоріжжя – 3:1. Двічі у складі львів’ян забив Віталій Брунько, ще один влучний удар на рахунку Сергія Піддубного.

«ТВД» три очки здобув у поєдинку у Івано-Франківську з місцевим «Ураганом» – 4:2. «Теведівець» Роман Вахула двічі «розписався» у воротах суперника. А інший львівський колектив – «Тайм» зазнав поразки. 2:7 – такий невтішний для «таймівців» результат їхньої домашньої зустрічі з дніпропетровським «Будівелом».

Решта матчів туру: «Інтеркас» – ЛТК – 4:0; «Метрополітен» – «Універ-Харків» – 3:4; «Універ-Автомар» – «Єнакієвець» – 3:4; «Шахтар» – «Київ-Уніспорт» – 0:1.

«Енергія» й надалі лідирує у чемпіонаті: 1. «Енергія» – 42; 2. «Інтеркас» – 37; 3. «Шахтар» – 34; …5. «ТВД» – 25; …9. «Тайм» – 16.

Наступний тур змагань відбудеться 7-го лютого.