Футбол. „Карпати” потонули у „Ворсклі” на очах у власних вболівальників

|

Львівські „Карпати” вслід за першою гостьовою перемогою, яка була здобута у попередньому турі, зазнали першої домашньої поразки у чемпіонаті. Кривдником львів’ян стала полтавська „Ворскла”, що у матчі 7-го туру на стадіоні „Україна” перемогла „зелено-білих” з рахунком 2:1.

Про те, що матч з „ ворсклянами ” буде не простий головний тренер „Карпат” Олександр Іщенко говорив на передматчевій прес-конференції, й особливо керманич команди акцентував увагу на тому, що „Ворскла”, попри виїздну поразку від „Карпат” у розіграші Кубка, торік кращу гру демонструвала саме коли була у ранзі гостей. Та, напевне, гравці команди після перемоги над маститим „Іллічівцем” злегковажили і мали на меті здобути три очки „малою кров’ю”. Слід зазначити, що гості перемогли не завдяки тотальному превалюванню на полі, а тому, що увесь другий тайм „Карпати” грали в меншості. Ключовим епізодом матчу стало вилучення уже на другій доданій хвилині першого тайму центрального захисника „Карпат” Миколи Іщенка. Важко сказати, що сталося у тому епізоді, адже була боротьба Іщенка та Груміча. Однак, можна припустити, що „карпатівець” відмахнувся від суперника. Суддя після „наради” з боковим арбітром Грумічу продемонстрував жовту картку, а Іщенко був змушений після червоного „світла” покинути газон.

Гостям першим у цьому матчі пощастило забити, причому зробили вони це доволі швидко. Уже на 7-й хвилині після невдалих дій львівського захисту Груміч опинився сам на сам з Тлумаком, і ударом з 12-ми метрів холоднокровно скористався своїм шансом. На 45-й хвилині кількість флангових передач львів’ян переросла в якість і „Карпати” зрівняли рахунок : після навісу з правого флангу Андрій П’ятов невп евнено зіграв на виході, і Батіста ударом головою встановлює рівновагу у матчі. А далі був вищезгаданий епізод… На 54-й хвилині Кондратюк, що кілька хвилин перед цим вийшов на заміну, ударом головою приніс „Ворсклі” другу перемогу у чемпіонаті .

Після матчу Олександр Іщенко зазначив, що його команда грала на дуже низькому рівні. „На сьогодні рівень Шмакова відповідає чемпіонату області. А Кобін у цій грі припустився 75% браку”, – вдався до критики виконавців тренер.

Матчі 7-го тур: Сталь – Арсенал – 1:1; Шахтар – Таврія – 3:0; Динамо – Іллічівець – 1:0; ФК Харків – Дніпро – 0:0; Кривбас – Зоря – 2:0. Поєдинки Чорноморець – Металург Д і Металург З – Металіст відбудуться 18-го вересня.