На «Арені Львів» зібрались ті, «хто не сумнівається в патріотизмі Дорна»

|

У Львові на «Арені Львів» в рамках всеукраїнського туру пройшов концерт Івана Дорна, передає кореспондент Львівського порталу.

Дорн3

Перш ніж Іван вийшов на сцену, Dornabanda змусила своїх фанатів добряче понервувати, адже на виступ свого кумира людям довелось чекати близько двох годин. Здавалося б, що після годин «розігріву» від учасника «Голосу країни» Костянтина Дмитрієва та діджея Dornabanda, випалені на сонці глядачі не зможуть на повну «качати» з Іваном. Але вихід співака на сцену відкрив у фанатів друге дихання і вони ще дві години співали, танцювали та стрибали разом з командою на сцені.

Дорн4

Дорн5

Не зважаючи на обіцяні провокації та чутки про замінування, концерт пройшов спокійно. Варто зауважити, що звинувачення активістів у проросійських позиціях виконавця, «зачепили» Івана Дорна і одразу ж після першої пісні співак прочитав емоційний вірш українською мовою, в якому запевнив, що не збирається кричати зі сцени про свій патріотизм, але залишається українцем у будь-якій країні світу. Це неабияк сподобалось фанатам, тому до кінця концерту на «Арені» панувала надзвичайна атмосфера тепла і любові.

Дорн2

Дорн6

Фото: Соломія Григор’єва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.