ОСТАННІ НОВИНИ

У дитячій лікарні на вулиці Пилипа Орлика відкриють «Кімнату позитиву»

Соломія Головіна

|

У відділеннях нейрохірургії та неврології Львівської міської дитячої клінічної лікарні на вул. П. Орлика відкриють «Кімнату позитиву», яка буде облаштована навчальною, релаксаційно-відпочинковою зонами, а також реабілітаційною, призначеною для малюків з особливими потребами. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі SoftServe.

 

Кімната позитиву – це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які проходять довготривалу терапію у лікарнях. Щоб діти не залишалися наодинці з хворобою та не почувалися відірваними від звичайного життя, у цьому просторі передбачається 2 кімнати: реабілітаційна, яка буде обладнана спеціальним інвентарем для дітей з особливими потребами, та друга кімната з чотирма зонами: навчальною, релаксаційно-відпочинковою, ігровою та місцем для занять творчістю.

«Особливістю лікування таких хворих є тривале перебування в лікарні, в окремих випадках до 2-3 місяців. В цей час більшість дітей отримує велике психоемоційне навантаження, що негативно впливає на їхнє одужання, призводить до відставання в навчальному процесі. В «Кімнаті позитиву» працюватимуть психолог, реабілітолог і педагоги, а також діти зможуть проводити час з батьками. Все це суттєво знизить стрес та сприятиме швидшому одужанню пацієнтів», – зазначає головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

Проєкт ініційований благодійним фондом «Відкриті очі», заснованим ІТ-компанією SoftServe.

«Ми разом з лікарями відділень запроєктували цей комфортний простір, щоб діти швидше одужували, наздоганяли шкільну програму, мали шанс на якісну реабілітацію, а також отримували позитивні емоції в цей непростий для них час… За 2 роки проєкту ми напрацювали певний досвід у створенні подібних просторів для дітей у лікарнях України та Польщі, тож впевнені, що нова, львівська «Кімната позитиву», принесе багато користі та радості і діткам, і їхнім батькам, і персоналу лікарні», – коментує менеджерка з фандрейзингу БФ «Відкриті очі» Вікторія Міщук.

Фото: ініціатори проєкту

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...