ОСТАННІ НОВИНИ

У приміщенні колишнього кінотеатру «Арлекіно» відкриють медіатеку

Ольга Денисяка

|

У Залізничному районі Львова цього року відкриється довгоочікувана оновлена бібліотека-філія для дорослих, що стане великим культурним хабом для цілого району. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Процес переосмислення почався ще в кінці 2016 року з обговорень ідей з громадою, урбаністами та лідерами думок. Протягом двох тижнів активісти разом з Інститутом міста працювали над концепцією розвитку нового простору. Зокрема, серед мешканців району було проведено соціологічне опитування (вибірка 60 людей, серед яких відвідувачі бібліотеки та мешканці району), у результаті якого усі опитані одноголосно проголосували за те, щоб тут залишилася бібліотека. 80% хочуть, щоб тут було приміщення, де можна провести презентації чи творчі зустрічі, 30% проголосували за кімнату для дітей – місце, де з дітьми займалися педагоги, а також по 12% отримали зона активного відпочинку та коворкінг.

У фінальному проекті бібліотека та кінотеатр об’єднуються, що дає можливості масштабувати діяльність сучасної бібліотеки у формат мульфункціонального простору, який має на меті задовільнити усі культурні потреби мешканців. Бібліотека міститиме великий коворкінг як для індивідуальної роботи так і роботи в групі, місце для проведення театральних та інших перформативних практик, облаштовані експозиційні зони, спеціальне обладнання для організації концертів, лекторіїв, зустрічей та кінопереглядів. Окремі приміщення облаштують під кава-зону, ігрову-зону, IT-зону, антистрес-кімнату, майстерку. Простір буде максимально інклюзивним, комфортним і зручним.

Зазначимо, впродовж 2017−2019 на об’єкт було витрачено 2 582 985 грн. У міському бюджеті на 2020 рік передбачено 1,5 млн грн.

Нагадаємо, що у Львові працює 40 міських бібліотек, з них зараз в ремонті перебуває 7 об’єктів. Загалом відремонтовано 15 бібліотек.

Також в місті реалізується друга стадія Програми «Електронна бібліотека», яка передбачає автоматизацію бібліотечних процесів та створення електронного каталогу для зручні мешканців міста.

Медіатека знаходиться по вулиці Городоцькій, 285.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...