ОСТАННІ НОВИНИ

По сто тисяч гривень у Львові отримають ще понад 90 учасників АТО. Список

Наталя Дуляба

|

Сьогодні, 5 липня, виконавчий комітет міськради Львова затвердив перелік бійців АТО, які отримають по 100 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

По 100 тисяч гривень найближчим часом отримає ще 91 військовий зі Львова. Для цього з бюджету міста виділять 9,1 млн гривень.

Львівський портал подає перелік учасників АТО, які отримають по 100 тисяч гривень:

ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН

  1. Вільчинський Андрій Орестович
  2. Депа Михайло Євгенович
  3. Кунтий Андрій Михайлович
  4. Лазів Олександр Андрійович
  5. Міщанчук Євген Орестович
  6. Сеньковський Максим Іванович
  7. Спис Юрій Володимирович
  8. Фризюк Сергій Сергійович
  9. Цибульський Юрій Володимирович

ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН

  1. Баран Андрій Романович
  2. Гаврищук Микола Олегович
  3. Голованов Дмитро Борисович
  4. Даців Микола Миколайович
  5. Журило Роман Юрійович
  6. Климус Володимир Вікторович
  7. Ключніков Юрій Анатолійович
  8. Мартич Олег Михайлович
  9. Петрух Ігор Михайлович
  10. Романів Михайло Степанович
  11. Сеник Олег Едуардович
  12. Станішовський Михайло Мирославович
  13. Тарасяк Юрій Ігорович
  14. Філяс Іван Іванович
  15. Шмаль Андрій Анатолійович

ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН

  1. Близнюк Олег Петрович
  2. Ганіткевич Андрій Ігорович
  3. Кобилянська Тетяна Василівна
  4. Коваль Олег Володимирович
  5. Колотело Петро Олексійович
  6. Косенко Вадим Петрович
  7. Кулик Андрій Михайлович
  8. Литвинчук Роман Миколайович
  9. Лялька Богдан Олегович
  10. Михалок Володимир Ярославович
  11. Полінс Андрій Іванович
  12. Служинський Маркіян Степанович
  13. Тимків Любомир Ігорович

СИХІВСЬКИЙ РАЙОН

  1. Боднар Назар Ігорович
  2. Востріков Сергій Олександрович
  3. Гелетій Володимир Васильович
  4. Личко Олексій Анатолійович
  5. Логин Андрій Ігорович
  6. Мартиненко Андрій Володимирович
  7. Матус Ярослав Романович
  8. Оліярник Сергій Євгенович
  9. Партика Олег Володимирович
  10. Повалений Мирослав Мирославович
  11. Полончук Орест-Анатолій Іванович
  12. Семенченя Вадим Євгенович
  13. Согор Андрій Мирославович
  14. Тіцький Степан Романович
  15. Хміляр Юрій Романович

ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН

  1. Беца Дмитро Іванович
  2. Бондар Руслан Володимирович
  3. Голодюк Роман Євгенійович
  4. Гринь Віталій Михайлович
  5. Лісін Кирило Андрійович
  6. Мирошниченко Олександр Валерійович
  7. Равлюк Богдан Романович
  8. Сас Євген Ярославович
  9. Сеньків Мирослав Григорович
  10. Сорокін Анатолій Михайлович
  11. Струтинський Сергій Олександрович
  12. Тимчук Іван Олегович
  13. Фешанич Богдан Степанович

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН

  1. Баденко Андрій Юрійович
  2. Басараба Микола Михайлович
  3. Бобанич Олег Миколайович
  4. Бондар Андрій Миколайович
  5. Голодюк Олександр Іванович
  6. Канюга Павло Олегович
  7. Ковальчук Микола Миронович
  8. Красник Андрій Ярославович
  9. Кушта Олег Любомирович
  10. Лоїк Іван Михайлович
  11. Лунь Михайло Михайлович
  12. Макаришин Андрій Іванович
  13. Мицяк Микола Степанович
  14. Монастирський Сергій Ярославович
  15. Пантюхін Сергій Володимирович
  16. Пилипюк Віктор Антонович
  17. Пшик Дмитро Олексійович
  18. Райхель Назар Ігорович
  19. Рачинський Тарас Володимирович
  20. Родич Володимир Андрійович
  21. Руцинський Володимир Олександрович
  22. Сапіга Володимир Степанович
  23. Тарнавський Олег Ярославович
  24. Томашівський Матвій Олегович
  25. Філярчук Василь Васильович
  26. Ходань Андрій Богданович

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...