Ольга Харлан вшосте в кар’єрі стала чемпіонкою Європи з фехтування

Вероніка Рой

|

Українська фехтувальниця Ольга Харлан виграла чемпіонат Європи з фехтування на шаблях, що проходить в німецькому Дюссельдорфі. Про це повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України.

Українка стартувала в груповому раунді з шістьма перемогами, після чого вона отримала другий номер в турі прямого вибування. В 1/16 фіналу Харлан перемогла німкеню Лею Крюгер (15: 2), а далі розібралася з іспанкою Араселі Наварро (15:13). В бою за вхід у півфінал вибила з боротьби росіянку Ольгу Нікітіну (15: 7).

В 1/2 фіналу наша фехтувальниця перемогла угорку Анну Мартон (15:10), а в поєдинку за «золото» в напруженій боротьбі вирвала перемогу у француженки Манон Брюне (15:12).

Ця золота медаль континентальної першості стала вже шостою для Харлан в особистій першості. Також на рахунку українки два чемпіонства в командному турнірі.