ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні – Міжнародний день лісу

Соломія Григор'єва

|

Щороку 21 березня відзначається Міжнародний день лісів (International Day of Forest). Цього року він відбудеться під загальним гаслом «Ліси та освіта». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Утвердженню свята посприяла Європейська конфедерація сільського господарства в 1971 р, а офіційно ідея була підтверджена Генеральною Асамблеєю ООН. Відтоді 21 березня – це найважливіша «зелена» дата, присвячена збереженню лісових масивів і інформованості соціуму про екологічні проблеми, які виникають на тлі знищення дерев.

Ліси – це необхідний елемент планетарної екосистеми, їх стан безпосередньо впливає на соціум, екологію та економіку країн. І найголовніше – дерева регулюють клімат Землі, виділяють кисень, беруть участь в заощадженні підземних і наземних вод, є місцем проживання усіляких тварин і птахів, зберігають родючий шар ґрунту і незвичайні ландшафти.

Національне багатство, яким є ліс, слід берегти і примножувати. Міжнародний день лісів в першу чергу покликаний звернути увагу соціуму на важливість збереження лісових масивів. У цей «зелений» день у багатьох державах організовуються всілякі заходи (конференції, акції, флешмоби, конкурси, виставки та ін.), які спрямовані на захист лісу.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...