ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська академія сухопутних військ отримала Гран-прі міжнародних виставок

Соломія Головіна

|

Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного здобула Гран-прі у номінації «Лідер вищої освіти України» за результатами авторитетних виставок вітчизняних та закордонних навчальних закладів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі вишу.

 

Нагородження відбулося в рамках проведення Х міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та ІХ міжнародної виставки освіти за кордоном «WorldEdu»,  які проводяться за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч у роботі заходу взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу, зокрема зі Словаччини, Польщі, Канада, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, Ізраїлю та Румунії.

Щоб презентувати свій навчальний заклад, вкотре долучились до цих заходів й офіцери та вихованці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Формат виставок передбачає проведення науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів та інших заходів, які покликані продемонструвати різні навчальні заклади потенційним вступникам та експертам з питань освіти. Окрім того, практично всі дискусії та презентації відбуваються за участю провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», педагогів-практиків, представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Традиційно в рамках проведення виставок відзначають переможців рейтингових виставкових конкурсів із врученням Гран-Прі, медалей різного ґатунку, а також сертифікатів якості наукових публікацій відповідно до показників міжнародної наукометричної бази даних «Scopus».

Зокрема, 14 березня Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного отримала Гран-прі у номінації «Лідер вищої освіти України» з врученням диплому та іменного кубку. А у конкурсі тематичних наукових робіт в номінації «STEM – навчання як освітній ресурс ХХІ століття» військовий заклад вищої освіти виборов золоту медаль та диплом.

Також під час проведення виставки для викладацького складу та вихованців Київського військового ліцею імені Івана Богуна передбачено проведення відео-презентації інноваційних методик навчально-виховного процесу та матеріально-технічного оснащення Національної академії.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...