ОСТАННІ НОВИНИ

Було вікно – зробили двері. Порушника зобов’яжуть відновити фасад історичної будівлі на вулиці Левицького

Соломія Головіна

|

У будинку на вул. К. Левицького,10 власник приміщень проводив самочинні роботи – пробив дверний отвір замість вікна. На місце події була викликана поліція і представники інспекції ДАБК у м. Львові. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, на порушника буде складено протокол та буде поставлена вимога про відновлення зруйнованого фасаду історичної будівлі до попереднього стану.

«На місце події була викликана поліція, представники інспекції ДАБК у м. Львові, також були присутні представники управління охорони історичного середовища ЛМР, зокрема Лілія Онищенко, начальник управління. Роботи вдалось призупинити. На порушника буде складено протокол. Також буде поставлена вимога про відновлення зруйнованого фасаду історичної будівлі до належного стану», – повідомив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, ще 7 березня інспекція ДАБК у м. Львові скерувала звернення у департамент ДАБІ у Львівській області щодо виявлення факту самочинного будівництва, з метою притягнення винних осіб до відповідальності, оскільки право архітектурно-будівельного контролю на даному об`єкті належить департаменту ДАБІ області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...