Українська фехтувальниця Ольга Харлан виборола «срібло» на етапі Кубка світу в Афінах

Вероніка Рой

|

Українська шаблістка Ольга Харлан здобула срібну медаль на етапі Кубка світу в Афінах, Греція. Про це інформує прес-служба Національної федерації фехтування України.

Будучи шостим номером світового рейтингу, Харлан розпочала виступ відразу в 1/32 фіналу, де перемогла з рахунком 15:5 спортсменку з Казахстану Тетяну Приходько. Далі українка перемогла Елоїзу Пассаро (15: 9) з Італії, із таким самим рахунком виграла у француженки Мано Брюне. А в поєдинку за вихід у півфінал одним ударом перемогла у гречанки Теодори Коунтоура (15:14).

В 1/2 турнірної таблиці Харлан розібралася з 17-річною Лізою Пустаї, яка десять днів тому вперше стала чемпіонкою Європи серед юніорів на континентальній першості у Фоджі, Італія.

У фіналі Ольга зустрілася з діючою чемпіонкою світу з Росії Софією Поздняковою. У вирішальному поєдинку наша фехтувальниця програла з рахунком 10:15.

Таким чином лідер збірної України вперше в сезоні здобула медаль Кубка світу. Раніше Харлан стала бронзовим призером Гран-прі Каїра.