ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині шахраю «зі стажем» переобрали вирок

Олександр Косик

|

Прокуратурою Львівської області оскаржено м’який вирок шахраю, який заволодів коштами потерпілої на понад 200 тисяч гривень. Галицьким районним судом Львова його засуджено на 5 років позбавлення волі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

 

Так, обвинувачений, у грудні 2004 року та травні 2006 року, під виглядом отримання грошей на пайову участь у будівництві житла, усвідомлюючи неможливість виконання взятих на себе зобов’язань, шахрайським способом заволодів грошовими коштами потерпілої на понад 200 тис. грн.

Ухвалюючи вирок, судом не враховано, що обвинувачений неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, у тому числі за вчинені у сфері житлового будівництва особливо тяжкі злочини, якими заподіювались значні збитки.

Відтак, зважаючи на неправильне застосування кримінального закону та невідповідність призначеного покарання ступеню тяжкості злочину та особі, яка його вчинила, прокуратурою Львівської області оскаржено вказаний вирок до Львівського апеляційного суду.

На даний час вирок переглядається в апеляційному порядку, відтак законної сили не набрав.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...