ОСТАННІ НОВИНИ

Лише третина депутатів відвідали всі засідання Ради у жовтні, - КВУ

Лаврентій Дубич

|

Лише 37% народних депутатів (157 із 423) відвідали всі засідання Верховної Ради у жовтні 2018 року. Про це повідомляє КВУ.

 

За даними письмової та електронної реєстрацій, десять депутатів не були на жодному засіданні. Серед них Вадим Рабінович, Лев Підлісецький, Гліб Загорій і Дмитро Ярош. Офіційно депутати пропустили засідання Ради з невідомих причин. Тобто, не через хворобу чи відрядження. Традиційно не були присутні в Раді депутати-втікачі Євген Бакулін, Олександр Онищенко та Сергій Клюєв. Крім того не відвідували засідання В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Найбільше депутатів-прогульників у групах «Воля Народу» та «Відродження», а також фракції «Опозиційного блоку». У середньому на засіданнях Ради були відсутні з невідомих причин 42% депутатів «Волі Народу», 31% – «Відродження» та 30% – «Опозиційного блоку». Найвищі показники в «Народного Фронту» та Блоку Петра Порошенка. У середньому на засіданнях були відсутні 15% депутатів НФ, 16% – БПП, 18% – «Батьківщини», 20% – РПЛ, 26% – «Самопомочі» та позафракційних депутатів.

У порівнянні з вереснем кількість депутатів-прогульників зросла. У вересні всі засідання Ради відвідали 43% народних депутатів, жовтні – 37%.

Найбільше депутатів офіційно були відсутні на пленарному засіданні Ради в п’ятницю, 19 жовтня – 123 депутати.

Окрім цього, 54 народні депутати майже не голосували у жовтні, пропустивши 90% голосувань. Із них 14 – не проголосували жодного разу за місяць.

Нульові показники голосувань у Вадима Рабіновича, Костянтина Жеваго, Дмитра Яроша, Лева Підлісецького, Романа Зварича, Гліба Загорія, Юхима Звягільського, Дмитра Голубова. Жодного разу не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не голосували також В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.

За даними веб-сайту ВР, офіційно вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто, не через хворобу чи відрядження.

Частина відомих депутатів проголосували лише кілька разів за місяць. Серед них Дмитро Добкін (взяв участь в 5,4% голосувань), Андрій Білецький (7,3%), Віталій Хомутиннік (7,6%), Євгеній Мураєв (7,6%), Сергій Ківалов (8,8%), Семен Семенченко (9,4%), Олесь Довгий (9,4%), Андрій Лозовой (10,2%).

Часто політики не голосували, хоч офіційно були зареєстровані на засіданні.

Найбільше депутатів, що пропустили 90% голосувань, у групі «Воля Народу» (8 осіб) та фракції «Опозиційний блок» (11 осіб).

Всього у жовтні відбулося дванадцять пленарних засідань ВР, на яких було проведено 275 голосувань. За цей час було прийнято 17 законодавчих актів Верховної Ради. Зокрема, прийнято за основу проект закону про статус української мови, підтримано так звану Постанову щодо телеканалів 112 та NewsOne, а також Закон про визнання офіційним вітання «Слава Україні! – Героям слава!».

Фото: ТСН

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...