ОСТАННІ НОВИНИ

Із початку року зі Львова вивезли 183 тисячі тонни сміття

Соломія Головіна

|

Зі Львова з початку року вивезли 183 тисячі тон сміття. Із них 40% транспортували на полігони області, а решта – за межі Львівщини. Про це сьогодні, 18 жовтня, під час засідання постійної комісії з питань будівництва, ЖКГ у Львівській обласній раді повідомив начальник управління експлуатаційної діяльності у сфері комунального обслуговування облдержадміністрації Тарас Зозуля, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Так, за його словами, протягом 1 липня – 31 грудня  2017 року зі Львова було вивезено 119 тисяч тон сміття. Із них 67% повезли за межі Львівщини, а 33% – на полігони області. На це, як наголосив посадовець, було витрачено 102 млн грн.

Водночас він зазначив, що на вивезення львівського сміття мерія у 2017 році виділила 150 млн грн, а цьогоріч на ці потреби має бути спрямовано 300 млн грн.

«Завдяки посиленому контролю за вивезенням та оптимізацією маршрутів (обмеження поїздок до 600 км від Львівської області) ми в 2017 році із 150 млн грн зекономили 48 млн грн, а цього року із 255 млн грн – 72 млн грн. Відтак скерували їх у вигляді субвенції у місцеві бюджети. За рахунок цих коштів було реалізовано соціально-культурні та екологічні ініціативи, серед яких – ремонт житлового фонду, вулиць, закупівля спецтехніки, євроконтейнерів для ТПВ. З метою належного утримання полігонів ТПВ минулого року резервним фондом було виділено 49 млн грн, завдяки яким у Буську та Великих Мостах провели реконструкцію полігонів, розпочали її у Дрогобичі, але зараз знаємо, яка там ситуація. Також було закуплено 8 одиниць техніки та три сортувальні лінії, які станом на сьогодні встановлені у Самборі та Новояворівську», – зазначив Тарас Зозуля.

Як повідомляв Львівський портал, з 1 липня 2017 року ЛМР передала ЛОДА «сміттєві повноваження», мова йде про питань збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів з міста.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...