Збірна України у Лізі Націй перемогла Чехію і вийшла в еліт-групу

Омелян Шевчук

|

Збірна України у матчі 3 туру Ліги Націй в групі «В» здолала команду Чехії з рахунком 1:0. Матч проходив у Харкові, 16 жовтня. Після перемоги над Чехією українська команда набрала 9 очок після трьох матчів і за тур до завершення турніру стала переможцем групи, пише УП.

У наступному розіграші Ліги Націй через чотири роки збірна України буде грати в групі А із найсильнішими збірними Європи. Окрім того, синьо-жовті в разі невдачі у відборі до ЧЄ-2020 року зможуть поборотися за путівку на чемпіонат Європи і через плей-офф турніру Ліги Націй.

Що стосується самої гри, то вона вийшла багата на гольові моменти, але лише з одним забитим м`ячем.

На 43-й хвилині Україна забиває гол. Після скидки від Романа Яремчука Малиновський ударом у кут воріт забиває другий гол за збірну України в останніх двох матчах.

Востанні хвилини зустрічі гарний момент подвоїти рахунок мав Віктор Циганков, який після пасу від Ярмоленка вийшов сам на сам з воротарем, але не зумів переграти Павленка. На 83-й хвилині удар Міхаела Кременчика прийшовся вище воріт.

У заключному матчі турніру збірна України, 16 листопада, гратиме на виїзді з командою Словаччини.