ОСТАННІ НОВИНИ

Митники знайшли золоті злитки на майже 2 мільйони у банці з-під фарби

Дарина Смеречанська

|

Працівники митниці та СБУ у банці з-під фарби виявили вісім золотих злитків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

 

Так, сьогодні під час митного контролю поштового відправлення виявлено вісім злитків банківського металу жовтого кольору.

Посилка надійшла з Великобританії на адресу у м. Львові. Серед задекларованих речей була банка з фарбою. Під час її поглибленого огляду митники виявили сторонні предмети, а саме 8 золотих злитків з пробірними клеймами 999.9 загальною вагою 1,64 кг і орієнтовною вартістю 1,8 млн гривень.

Так громадянка, яка живе у Великобританії, вчинила дії, спрямовані на переміщення через митний кордон восьми зливків банківського металу жовтого кольору з приховуванням від митного контролю з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Злитки банківського металу жовтого кольору скеровано на експертизу, їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...