ОСТАННІ НОВИНИ

Зі Львова на фронт відправлять 18 автівок, конфіскованих на кордоні

Соломія Головіна

|

Управління юстиції у Львівській області сьогодні, 11 жовтня, урочисто передало 18 конфіскованих автівок на потреби Збройних Сил України.

 

Конфісковані на митному кордоні машини передадуть у дев’ять військових частин України, зокрема, Житомирщини, Рівненщини та Львівщини. Вони будуть використовуватися військовими у зоні ООС.

«Ми передаємо автомобілі, які будуть використані в обороні нашої країни, які виконуватимуть справжні завдання, вони не їздитимуть Львовом, а – на сході», – наголосив керівник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень.

Автомобілі 2000-х років, серед них – «Ауді», «Фіат», «Опель», «Кіа». Як наголошують у юстиції Львівщини, всі – у задовільному стані. На кожну військову частину спрямували не більше двох машин.

«Машини конфісковані і пройшли всю процедуру, яка передбачена чинним законодавством. Будуть використовуватися в зоні ООС згідно із цільовим призначенням частин. Вірю, що вони будуть корисні і знадобляться хлопцям на сході», – додав Тарас Грень.

У листопаді планують зробити ще одну таку ж передачу конфіскованих авто нашим військовим.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...